W jaki sposób powiększyć szansę na otrzymanie pożyczki gotówkowej

Banki bardzo chętnie dają pożyczki gotówkowe swoim klientom, ponieważ jest to ich najważniejsze źródło zysków. Niestety ta chęć przyznawania kredytów dotyczy wyłącznie niewielkich sum, które zdecydowana większość przeciętnych klientów zdoła bez większych trudności spłacić. Niestety przeszkody pojawiają się jeśli myślimy o wzięciu większego kredytu, np. na kupno mieszkania.

czytaj dalej…

27 kwietnia 2012 admin

W którym banku ubiegać się kredyt gotówkowy?

Różne instytucje finansowe proponują pożyczki gotówkowe na innych zasadach. Zazwyczaj szukamy banku, który ma w swojej ofercie najtańszy kredyt. Jednak nie za każdym razem jesteśmy w stanie kierować się takim kryterium. Czasami dużo ważniejszą sprawą od ceny kredytu jest szansa jego zaciągnięcia albo czas jaki będziemy czekać na pieniądze. W takiej sytuacji należy przemyśleć w jakim banku starać się o pożyczkę.

czytaj dalej…

25 kwietnia 2012 admin

Problemy z terminowym spłacaniem długu

Bardzo często gdy nasza sytuacja finansowa jest pozytywna korzystamy z kredytów gotówkowych, aby móc sobie pozwolić na kupno luksusowych towarów. Niestety czasami przechodzimy trudniejsze miesiące, w których trudno spłacić nam zaciągnięte kredyty bankowe, a bywa, że jest to wręcz niemożliwe. Niestety bardzo dużo osób w tego typu sytuacji nie wie co robić i przez błędne decyzje wpada w duże długi.

czytaj dalej…

25 kwietnia 2012 admin

Najtańszy kredyt na spłatę zobowiązań w sieci

Wykorzystywanie pożyczek gotówkowych jest w stanie bardzo ułatwić nam życie. Jednak gdy korzystamy z pożyczek nierozsądnie to może okazać się, że popadniemy w długi, z których nie zdołamy wyjść. W tego typu przypadku należy zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu na spłatę innych kredytów, czyli na kredyt konsolidacyjny.

czytaj dalej…

23 kwietnia 2012 admin

W którym banku opłaca się stworzyć konto osobiste z konkretnym debetem

Gdy często korzystamy z kredytów bankowych to należy zastanowić się nad otwarciem konta bankowego z możliwością niewielkiego debetu. Nawet jeśli debet będzie niewielki to jest to dużo lepsze rozwiązanie niż standardowy kredyt gotówkowy. Dzięki kontowi z debetem możemy posiadać dostęp do ponadprogramowej gotówki w jakimkolwiek momencie bez potrzeby przedstawiania jakichkolwiek dokumentów, czy nawet oczekiwania na decyzję banku o przyznaniu nam kredytu.

czytaj dalej…

20 kwietnia 2012 admin

Pożyczka poprzez sieć

Jeśli szukamy kredytu na przystępnych zasadach to opłaca się przejrzeć oferty kredytów na portalach www. Bardzo często skorzystanie z pożyczki przez sieć jest związane z dodatkowymi rabatami, dzięki czemu całkowity koszt zaciąganego kredytu jest niższy niż w przypadku umów podpisywanych w tradycyjnych placówkach banku.

czytaj dalej…

19 kwietnia 2012 admin

Karta kredytowa – jak mądrze nią płacić

Karta kredytowa przestała być oferowana tylko najbogatszym klientom banków. W dzisiejszych czasach kredytówkę może otrzymać praktycznie każdy, jedyne co należy zrobić to otworzyć konto osobiste w jakimkolwiek banku. Zwykle karty takie posiadają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych limitu.

czytaj dalej…

18 kwietnia 2012 admin

Kredyt na zakup używanego samochodu

Gdy interesuje nas oferta pożyczki na zakup auta prosto z fabryki to możemy liczyć na oferty wszystkich banków bez wyjątku. Niestety schodki zaczynają się gdy musimy starać się o pożyczkę na zakup auta używanego. W takiej sytuacji banki niechętnie udzielają pożyczek, a jeśli to robią to na niezbyt atrakcyjnych warunkach.

czytaj dalej…

17 kwietnia 2012 admin

Najtańszy kredyt gotówkowy przez internet

Jeszcze kilka lat temu w celu zaciągnięcia kredytu musieliśmy udać się do banku oraz liczyć na wyrozumiałość pracownika banku. Dodatkowo konieczne było zebranie całej sterty dokumentów potwierdzających wysokość naszych dochodów oraz brak zobowiązań. Na szczęście duża konkurencja na rynku bankowym spowodowała, że instytucje finansowe są dużo bardziej przyjazne dla zwykłych klientów.

czytaj dalej…

16 kwietnia 2012 admin

Jaka oferta kredytowa jest najlepsza?

Pożyczki dają nasz możliwość przetrwania najcięższych okresów życia lub zakup produktów, na które nie moglibyśmy sobie pozwolić gdybyśmy chcieli za nie zapłacić gotówką. Jeśli odpowiednio wykorzystamy szanse jakie dają naszej osobie pożyczki bankowe to będziemy w stanie dużo na nich zyskać.

Jednak korzystanie z pożyczek bankowych nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Banki mają wiele różnych ofert na kredyty. Bardzo często nie mamy pojęcia jak z nich korzystać oraz wybieramy niezbyt atrakcyjne pożyczki. Przykładowo gdy musimy kupić samochód to mnóstwo osób bierze pożyczki chwilówki co niestety jest błędem, gdyż o wiele lepszym kredytem na taki cel jest kredyt samochodowy.

czytaj dalej…

Dodaj komentarz 23 marca 2012 admin