W którym banku ubiegać się kredyt gotówkowy?

25 kwietnia 2012

Różne instytucje finansowe proponują pożyczki gotówkowe na innych zasadach. Zazwyczaj szukamy banku, który ma w swojej ofercie najtańszy kredyt. Jednak nie za każdym razem jesteśmy w stanie kierować się takim kryterium. Czasami dużo ważniejszą sprawą od ceny kredytu jest szansa jego zaciągnięcia albo czas jaki będziemy czekać na pieniądze. W takiej sytuacji należy przemyśleć w jakim banku starać się o pożyczkę.

Gdy nienawidzimy załatwiać wielu formalności to najmniej kłopotliwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z banku, w którym mamy założone konto bankowe, na które wpłacana jest nasza comiesięczna wypłata. Dzięki temu bank posiada wszelkie konieczne informacje do udzielenia nam kredytu i nie będzie wymagał dostarczania dodatkowych dokumentów.

Deutsche Bank

Ubieganie się o kredyt w banku, w którym mamy konto osobiste to też najwygodniejsze rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą udokumentować swoich zysków (na przykład praca na czarno). Jeśli regularnie na nasze konto osobiste przychodzi stała suma gotówki to bank nie będzie zainteresowany tym gdzie pracujemy.

Natomiast gdy bank nie będzie skłonny nam udzielić pożyczki gotówkowej to powinniśmy zaznajomić się z ofertami założenia kont bankowych z możliwością debetu. Często banki proponują nowym osobom konto z debetem bez najmniejszych formalności. Dzięki temu możemy liczyć na niewielką, ale błyskawiczną pożyczkę gotówkową bez zaświadczeń.

Kategoria: Kredyty