W którym banku opłaca się stworzyć konto osobiste z konkretnym debetem

20 kwietnia 2012

Gdy często korzystamy z kredytów bankowych to należy zastanowić się nad otwarciem konta bankowego z możliwością niewielkiego debetu. Nawet jeśli debet będzie niewielki to jest to dużo lepsze rozwiązanie niż standardowy kredyt gotówkowy. Dzięki kontowi z debetem możemy posiadać dostęp do ponadprogramowej gotówki w jakimkolwiek momencie bez potrzeby przedstawiania jakichkolwiek dokumentów, czy nawet oczekiwania na decyzję banku o przyznaniu nam kredytu.

Dzięki opisanemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie swobodnie nabywać towary bez strachu, że braknie nam środków na rachunku bankowym. Jest to równoznaczne z tym, że przez cały miesiąc będziemy posiadali płynność finansową, nawet jeśli nasz pracodawca będzie się spóźniał z wypłatą.

Bank Alior

Zanim jednak zdecydujemy się na otwarcie rachunku bankowego z debetem warto przeanalizować możliwe oferty, gdyż banki proponują tego typu konta na całkiem odmiennych warunkach. Z tego powodu w przeróżnych bankach konta bankowe z debetem posiadają odmienną opłacalność. Jeśli się nam poszczęści to będziemy mogli wyszukać oferty kont z debetem, który praktycznie nic nas nie będzie kosztował jeśli będziemy go spłacać w miarę szybko. Należy także wspomnieć, że możliwość debetu na rachunku bankowym jest dużo atrakcyjniejszym rozwiązaniem niż karty kredytowe, gdyż ma o wiele mniejsze oprocentowanie zadłużenia.

Kategoria: Kredyty